Vi er med sikkerhed de bedste...

Kontakt

For at servicere vore kunder og samarbejdspartnere bedst muligt har vi valgt at dele ansvarsområderne imellem os.

 

Har de som kunde spørgsmål til noget specifikt, så kontakt den del af ledelsen som dit spørgsmål omhandler.

 

Hvis de som kunde har behov for hjælp udenfor normal arbejdstid, så kontakt Samca Vagt’s lokalafdeling i deres område.

 

Nye kunder og samarbejdspartnere, bedes henvende sig til administrationen indenfor normal åbningstid.

 

 

 

24 timer i døgnet, 7 dage om ugen, 365 dage om året.

 

Vi er firmaet der aldrig sover...

Ledelse

 

Indehaver:

Kontaktperson: Preben Andersen

Ansvarsområde: Daglig ledelse

preben@samcavagt.dk

Tlf: 22350668    

 

Økonomiansvarlig:

Kontaktperson: Karina Andersen

Ansvarsområde: Økonomi

oekonomi@samcavagt.dk

Tlf: 22530668    

 

Salg & Marketing:

Kontaktperson: Preben Andersen

Ansvarsområde: Salg og marketing

salg@samcavagt.dk

Tlf: 22350668    

Afdelinger

 

Mors / Thy Afdeling: ( Nord )

thisted@samcavagt.dk

Døgnvagt: 26190668

    

 

Viborg Afdeling: ( Øst )

viborg@samcavagt.dk

Døgnvagt: 27630668

   

 

Skive Afdeling: ( Midt )

skive@samcavagt.dk

Døgnvagt: 26490668

    

 

Holstebro Afdeling: ( Vest )

holstebro@samcavagt.dk

Døgnvagt: 27620668 

¨

 

Hundevagt:

hundevagt@samcavagt.dk

Døgnvagt: 20420668 

Adresser

 

Samca Vagt

Att/ Preben Andersen

Agertoften 12

7860 Spøttrup

preben@samcavagt.dk

 

 

Samca Vagt

Att/ Karina Andersen

Agertoften 12

7860 Spøttrup

karina@samcavagt.dk

 

 

 

 

|    Samca Vagt    |    Agertoften 12    |    7860 Spøttrup    |    Tlf: Administration: 22350668    |    Tlf: Økonomiafd:  22530668    |    Tlf: Personaleafd: 23660668    |    samca@mail.dk    |    www.samcavagt.dk    |

FORSIDE         PROFIL         VAGTOPGAVER         TYVERISIKRING         ERHVERV         PRIVAT        HUNDEVAGT         RÅDGIVNING         REFERENCE         ISO 9001         PERSONALE         INSTALLATØRER         LINKS         KONTAKT         LOG IN